Savybės

Budrus pilietis yra įmanomai labiau nešališkas apžvalgininkas. Nešališkumą jam garantuoja eliminuotos emocijos, asmeniniai motyvai, ambicijos, nuoskaudos ir lūkesčiai. Toks pilietis sugeba apžvelgti viską iš viršaus, atsitraukdamas nuo procesų. Taip pat puikiai supranta, kad dabartinės jo gerovės priežastys slepiasi ne tik vietinės reikšmės politikų, verslininkų sprendimuose, bet ir tarptautiniuose santykiuose, geopolitikoje t.t. Todėl visu tuo domisi, stengdamasis nepraleisti esminių galios sverto pokyčių. Šiose srityse jam padeda susigaudyti „follow the money“ principas, kurį jis pritaiko skaitydamas tiek „mainstream“, tiek alternatyviają visų šalių žiniasklaidą.

– Nesidomėk karu, karas vistiek domėsis tavimi. (Politika taip pat)

4 thoughts on “Savybės

  1. Arunas

    sveiki,aciu,kad esi.dekoju uz informacija apie pinigus,nes mano „naujoji religija“:)-pinigai.kai nebegalioja auksine nevykeliu taisykle:darant ta pati(didinant spekuliatyviniu pinigu kieki),tiketis kitokio rezultato,tada ateina suvokimas,jog tobulumas imanomas tik „priesingybiu vienybeje“,t.y.turi atsirasti balansas tarp pinigu,skirtu spekuliacijoms ir pinigu skirtu realiai ekonomikai.pinigai-mainu priemone,skolos rastelis.skolos rastelis kam?kam viskas priklauso?todel ir tapome ubagais,nes mus paverte ‘investuotojais’.kai kitame zmoguje matome ne Kureja,o auka-atsiranda noras pasipelnyti,apgauti ir viskas tik del to,kad dar labiau praturteti paciam.3B(Bible balance bank),kur atsiras ‘taupomosios paskolos'(NT,mokslas,auto)perki-taupai oriai ateiciai,kur verslas bus finansuojamas,tampant ‘bendrasavininku’,10%(nuo pirmienos)sumokant valstybei,kaip labdara,likusi pelna pasidalinant tolygiai.dar Moze sake:“tu skolinsi savo tautieciui ir neimsi palukanu…“beliko laimeti loterijoje ir ikurti LT Valstybei tarnaujancia finansini naujadara…pagarbiai:)

    Reply
  2. Liūnė

    Labai gerai, kad Budrus Pilietis yra toks budrus. Bet jo kalba, galima sakyti, jau nebelietuviška – tiek ji prikaišiota visai nereikalingų svetimžodžių. Tai, ką jis taip teisingai ir budriai čia teikia, visai įmanoma ir netgi būtina pasakyti gražiai lietuviškai. Be to, ir rašyba šlubuoja. Kaip tokiam svarbiam ir reikalingam leidiniui per daug klaidų. Jos prastina. Ir labai gadina Budraus Piliečio pastebėjimus.

    Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *